TENZI Gran KAM AGD 0.5 kg

pH
-
Symbol
SP-38
Dostępny w pojemnościach
3 kg

Opis

Skuteczny, wysoce wydajny preparat do usuwania osadów wapiennych z urządzeń gospodarstwa domowego. Doskonale nadaje się do stosowania w czajnikach tradycyjnych, elektrycznych, ekspresach przelewowych, ekspresów ciśnieniowych i innych urządzeniach domowych, w których podczas eksploatacji osadza się kamień .

Zastosowanie:

- ekspresy do kawy przelewowe, ciśnieniowe, czajniki, - pralki, zmywarki, bojlery, junkersy, - umywalki, brodziki, - nagrzewnice, kotły, wymienniki ciepła.

Metody użycia:

Przed zastosowaniem należ y zapoznać się z kartą charakterystyki niebezpiecznej mieszaniny chemicznej. Ekspresy, zmywarki itp.: Stosować zgodnie z instrukcją obsługi maszyny. Sporządzić roztwór roboczy około 10% (100g na 1l ciepłej wody około 50°C) . Wlać do naczynia/urządzenia, które chcemy oczyścić. Pozostawić na 10- 20 min., a następnie wylać zawartość. Wypłukać obficie bieżącą wodą pitną. Pralka: Około 150 g ( około 6 łyżek stołowych) produktu wsypać zamiast proszku do pustej pralki (bez prania) i włączyć cykl prania na 60°C. Uwaga: nie stosować do ocynku. Pojemność:0.5 kg