TENZI Super Green SPECJAL GT

pH
14
Symbol
Q-20
Dostępny w pojemnościach
1, 5, 200, 20, 10

Opis

Środek alkaliczny o szerokim zakresie stosowania; zalecany do mycia pojazdów mechanicznych, ciężarowych, specjalnego przeznaczenia, pojazdów i urządzeń budowlanych i rolniczych mocno zabrudzonych; tworzy na mytej powierzchni ochronną, lśniącą warstwę; charakteryzuje się wysoką skutecznością działania. Unikać stosowania środka na nagrzanych i nasłonecznionych miejscach!

Zastosowanie:

Mycie samochodów dostawczych, ciężarówek. Doczyszcznie plandek. Mycie maszyn takich jak cysterny, wózki widłowe, maszyny budowlane, maszyny rolnicze. Czyszczenie powierzchni lakierowanych twardymi lakierami. Mycie stali nierdzewnej, stopów aluminium. Środek czyszczący może być stosowany w myjniachsamochodowych pojazdów ciężarowych. Uwaga! Nie dopuścić do wyschnięcia na karoserii!

Metody użycia:

Preparat gotowy do użycia. Przed użyciem zapoznać się z kartą charakterystyki preparatu chemicznego. Stosować bez rozcieńczenia. Nanosić za pomocą spryskiwacza, w postaci piany. Przeszorować zabrudzoną powierzchnię, a następnie spłukać czystą wodą, najlepiej pod wysokim ciśnieniem.TAGS: q20, q-20, środek do mycia silników, mycie części samochodowych, plandek, doczyszczanie stali nierdzewnej, aluminium, specialPojemność:0.5