TENZI Top PLAM Oxy 0,5 kg

pH
-
Symbol
T-45
Dostępny w pojemnościach
5

Opis

Odplamiacz na bazie tlenu aktywnego w granulacie do wywabiania starych plam i przebarwień pochodzenia gastronomicznego (soki, alkohole, przetwory owocowo-warzywne, cola, kawa, herbata), a także plam z moczu, wymiocin, krwi i rdzy. Zalecany jest głównie do nawierzchni tekstylnych z włókien naturalnych pochodzenia zwierzęcego i roślinnego (wełna, bawełna, len, jedwab). Produkt można stosować na plamy odporne na działanie odplamiacza chlorowego, zarówno przed i po praniu zasadniczym oraz jako wybielacz i odplamiacz do włókien syntetycznych o trwałych barwach.

Zastosowanie:

Powierzchnie tekstylne naturalne i syntetyczne o trwałych barwach (stare plamy, obrusy, odzież, pościel, dywany i wykładziny tekstylne, meble tapicerowane, tekstilen itp.).

Metody użycia:

dokładnie pokryć plamę granulkami;nawilżać powierzchnię wodą średnio co 15 - 30 minut;po około 1,5 - 2 godzinach przeprowadzić pranie zasadnicze lub dokładnie wypłukać odplamianą nawierzchnię;w razie wystąpienia piany przy płukaniu użyć odpieniacza Tenzi DeFoam.Pojemność:0,5 kg