TENZI TopEfekt CITRO NANO

pH
7
Symbol
NB-01

Opis

Bieżące mycie powierzchni błyszczących. Skoncentrowany, naturalny preparat myjący do nowych, błyszczących posadzek. Ze względu na zawartość alkoholu szybko odparowuje i nie pozostawia smug. Zastosowanie nano-cząsteczek powoduje, że brud nie wnika w strukturę podłoża i z najtrudniejszych miejsc daje się łatwo wypłukać wodą. Ogranicza ponowne osadzanie zanieczyszczeń. Ponadto zawartość srebra skutecznie obniża zdolność rozmnażania się bakterii i grzybów. Preferowany do wszystkich powierzchni błyszczących o strukturze szklistej i bardzo małej chłonności. Nie pozostawia zacieków i osadów. Posiada bardzo przyjemny cytrynowy zapach.

Zastosowanie:

Mycie wodoodpornych posadzek z płytek ceramicznych szkliwionych, kamiennych, lakierowanego drewna i korka, paneli drewnopodobnych, tworzyw sztucznych i PCV. Czyszczenie mebli lakierowanych, urządzeń biurowych i innych elementów wyposażenia mieszkań.

Metody użycia:

• Każdorazowo przed zastosowaniem roztwór należy energicznie wymieszać - wstrząsając około 1 minutę. • Mycie maszynowe 50-100 ml / 10 l wody; • Mycie ręczne 25-50 ml / 10 l wody; • Nie wymaga spłukiwania wodą.Pojemność:1 litr