TENZI TRUCK Clean

pH
14
Symbol
A-07
Dostępny w pojemnościach
20, 10 litrów, 5, 200

Opis

Chemia do mycia plandek, pojazdów ciężarowych, aktywna piana. Silny środek czyszący o szerokim zakresie zastosowania; przeznaczony do mycia skrajnie zabrudzonych powierzchni twardych, odpornych na alkalia; możliwość wykorzystania do mycia pojazdów, maszyn i urządzeń w przemyśle motoryzacyjnymi ciężkim, a także w rolnictwie; charakteryzuje się wysoką skutecznością. Unikać stosowania środka na nagrzanych lub nasłonecznionych powierzchniach!

Zastosowanie:

Pojazdy ciężarowe, plandeki, silniki, cysterny, wózki widłowe, maszyny budowlane, rolnicze, pojazdy specjalnego przeznaczenia. Uwaga! Nie dopuścić do wyschnięcia na karoserii!

Metody użycia:

Mycie ciśnieniowe:spryskiwaczokres zimowy: 1:30 z wodąokres letni: 1:100 z wodąmycie silników: od 1:15 do 1:30 z wodąlanca do piany lub dezynfekcji:- okres zimowy: 1:2 z wodą- okres letni: 1:5 z wodą Mycie ręczne:- roztwór 0,5-1%- zmywać wodą pod ciśnieniem Zabacz prezentacje przedstawiającą mycie wózka widłowego aktywną pianą TENZI TRUCK CLEAN. TAGS: A07/001, A07, truck, trucker, trak, truck cleaner, mycie ciężarówek, ciężarówki, wózek widłowy, wózki widłowe, mycie plandek, mycie plandeki, do plandek, silna piana aktywna, ciężarówka, plandeka, tir, ciężarówek, plandek, tirów,ciężarówka czyste, track, trakPojemność:1